PROSTORY K PRONÁJMU

Pohodlné a klidné konferenční místnosti v prvním patře Hotelu Praha poskytují vše, co je třeba k pořádání firemních školení, prezentací, seminářů a workshopů. Prostorné a světlé místnosti lze vybavit potřebnou technikou i občerstvením. Pronajímatel si může zvolit uspořádání stolů a počet židlí podle vlastních požadavků. Variabilní nábytek lze ustavit pro 13 až 60 osob.

 

Konferenční místnosti

Výhodné umístění všech tří salónků umožňuje spojení akce s obědem v hotelové restauraci, podvečerním posezením v kavárně nebo ubytováním. V celém Hotelu Praha je wi-fi připojení zdarma.

Orientační počty míst v jednotlivých konferenčních salóncích podle typu uspořádání:

  I
Uspořádání salónku
U
Uspořádání salónku
T
Uspořádání salónku
TT
Uspořádání salónku
Ženeva
Uspořádání salónku
Školní
Uspořádání salónku
Divadlo
Uspořádání salónku
Salónek 1 13 18 18 26 14 18 30
Salónek 2 23 26 26 42 24 32 60
Salónek 3 21 22 24 34 24 32 50

Svatební salónek

Komorní a slavnostní atmosféru Svatebního salonku umocňuje nádherný vitrážový strop a kruhový půdorys. Romantická místnost dovoluje různorodé ustavení stolů a židlí. Pro účely svatební hostiny se nejčastěji přistupuje k tabuli ve tvaru písmene U. Kapacita salonku je 50 osob.

Svatební salonek se nachází v přízemí Hotelu Praha, zcela odděleně od kavárny. Na přání hostů je však možné oba prostory propojit.

Tým Hotelu Praha vám přichystá svatební tabuli podle přání. V salónku je možné pořádat také rauty, oslavy promocí, narozenin nebo jiná soukromá setkání.

Nahlédněte

Veškeré možné prostory Vám rádi ukážeme osobně. Stačí nás kontaktovat a domluvit si schůzku.