CUKRÁRNA

Poctivá cukrárna má vždycky co nabídnout. V létě osvěží točenou zmrzlinou, v zimě potěší teplým hot-dogem. Od pondělí do neděle se můžete spolehnout na bohatě zásobené chladicí pulty, příjemnou obsluhu i zaručenou čerstvost všech výrobků.

Cukrárna Hotelu Praha není jiná. Od jiných se ale odlišuje výdejem rovnou na ulici. V teplých dnech si lze u speciálního okénka objednat vše z jejího sortimentu. Rychlá a cenově dostupná snídaně, dort či sendvič. Cokoli chcete a potřebujete. K tomu coffee to go – oblíbená káva na cestu za pracovními povinnostmi nebo studiem.

Rodiče malých dětí ocení teplou kukuřici, ovocné nápoje, mražené výrobky, drobné cukrovinky. Školáci se zastaví pro studentský rohlík. Zvolit mohou zdravé cereální pečivo s pomazánkami, zeleninou, sýry a šunkou. Kdo rád sladkou svačinu, vybere si muffin, croissant nebo plněný košíček. Po dobrém obědě přijde vhod dezert. K odpolední kávě v kanceláři se nejlépe hodí klasika – větrník, špička, sachr nebo plněná trubička.

Díky vlastní studené kuchyni nabízí Cukrárna Praha lahůdkové chlebíčky, jednohubky, zeleninové saláty a obložené mísy. Ze sezonně dostupných ingrediencí je připravují zkušení kuchaři.

Výběr pochoutek pro narozeninové oslavy, pracovní porady, rauty, sportovní akce a slavnostní večery je skutečně velký. Zájemci si mohou objednat zákusky, rolády, řezy i celé dorty. Nabídkový list zahrnuje kanapky, aspiky, obložené housky, chlebíčky, řízečky, masové rolády.